Informacje o firmie

Kim jesteśmy?

Warsztat Ślusarski Krzysztof Dziuba to rodzinna firma założona przez ślusarza Władysława Dziubę w 1988 roku, w której tradycje od lat pieczołowicie przekazywane są następnym pokoleniom. 

Od chwili powstania specjalizuje się w produkcji okuć kuchennych, a w szczególności ram kuchennych, dochodząc w tej dziedzinie niemal do perfekcji. Potwierdzeniem tego są opinie klientów między innymi z Warszawy, Lublina, Kielc, Radomia, Stalowej Woli czy Wrocławia. O jakości przesądza fakt, że cykl produkcji zbliżony jest do rękodzieła i od kilkunastu lat wykonywany jest przez tych samych pracowników, którzy sukcesywnie przekazują swoją wiedzę młodym adeptom. Wyroby z Warsztatu Ślusarskiego przenoszą w nowoczesność tradycyjne akcenty znane z kuchni dawnych dworów i domków mieszczańskich. Firma jest znana w branży zduńskiej - wśród wykonawców i dystrybutorów.

W swojej ofercie Warsztat Ślusarski Krzysztof Dziuba posiada szeroki wybór produktów przeznaczonych do wykończenia kuchni, pieców lub kominków kaflowych. Są to wyroby takie jak: ramy kuchenne, drzwiczki rewizyjne i wyciorowe, piekarniki, szuflady popielnikowe, haczyki, uchwyty czy kątowniki.

Używane do produkcji stale nierdzewne pochodzą z renomowanych hut europejskich Thyssen Krupp czy Ugine. 

Istnieje możliwość wykonania produktu według projektu klienta.

Warsztat jest także w stanie przyjąć zlecenia w zakresie spawania, szlifowania, polerowania elementów nierdzewnych, a także wykonania metodą odlewniczą detali z aluminium i mosiądzu wraz z obróbką.

Zapraszamy do kontaktu!

Firma dysponuje również własnymi środkami transportu i w przypadku większych zamówień jest możliwa bezpośrednia dostawa do klienta, po uprzednim kontakcie.